Miroslav Malina - Kompozice

Kombinovaná technika, 100x71 cm. Signováno vpravo dole Miroslav Malina. Nerámováno.

o autorovi: 1956
Studoval v Praze AVU u prof. Součka a Koláře. Ve své tvorbě se věnuje volné malbě, volné i užité grafice, ilustraci a realizaci objektů. Působí jako výtvarný pedagog na SUPŠ v Uherském Hradišti. Uspořádal řadu výstav.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

35451. Kompozice
Dražba ukončena:26.09.2019 22:20:24
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč