Miroslav Mužík - Braňany - jezero

Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vlevo dole Mužík 18. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

23503. Braňany - jezero
Dražba ukončena:31.10.2018 18:28:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč