Miroslav Mužík - Lipno

Akryl na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo dole Mužík 22. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

81106. Lipno
Dražba ukončena:27.07.2022 21:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč