Miroslav Mužík

61602. Snění

popis: Akryl na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Mužík 21. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč