Miroslav Mužík

54659. Zlatník z Lužice

popis: Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Mužík 20. Nerámováno.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

dražba ukončena: 27.01.2021 19:59:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč