Miroslav Netík - Brněnská přehrada

Akvarel, 40x57 Signováno dole uprostřed M. Netík 77. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír na okraji mírně poškozen.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1920 - 2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

81056. Brněnská přehrada
Dražba ukončena:27.07.2022 20:46:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč