Miroslav Netík - Duben na Svratce II.

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x49 cm. Signováno vpravo dole M. Netík 51. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1920 - 2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

111683. Duben na Svratce II.
Dražba ukončena:29.02.2024 22:03:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč