Miroslav Netík - Hvar

Akvarel, 46x62 cm. Signováno vlevo dole M. Netík. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1920 - 2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

105825. Hvar
Dražba ukončena:19.11.2023 20:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč