Miroslav Netík - Loďky na jezeře

Akvarel, 35x73 cm. Signováno vlevo dole M. Netík 42. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1920 - 2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

28771. Loďky na jezeře
Dražba ukončena:27.02.2019 18:38:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč