Miroslav Netík - Nábřeží

Olej na plátně, 40x31 cm. Signováno vpravo dole M. Netík 85. Rámováno.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1920 - 2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

154265. Nábřeží
Zbývá:27 dnů, 13 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:23:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč