Miroslav Netík - Podmořský svět

Olej na plátně, 55x55 cm. Signováno vlevo dole M. Netík 03. Olištováno.

o autorovi: 1920 - 2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

48508. Podmořský svět
Dražba ukončena:26.08.2020 21:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč