Miroslav Netík - Portrét

Olejová tempera na kartonu, 70x53 cm. Signováno vpravo dole M. Netík 94. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1920 - 2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

44030. Portrét
Dražba ukončena:30.04.2020 22:09:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 400 Kč