Miroslav Netík - Přehrada

Litografie 200/26, 40x60 cm. Signováno vpravo dole M. Netík 73. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. List mírně poškozen.

o autorovi: 1920 - 2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

59318. Přehrada
Dražba ukončena:12.05.2021 19:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč