Miroslav Netík - Rokle

Akvarel, 48x64 cm. Signováno vpravo dole M. Netík 64. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920 - 2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

71867. Rokle
Dražba ukončena:27.01.2022 23:13:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč