Miroslav Netík

307703. Rovinj

popis: Akvarel, 36x49 cm. Signováno vlevo dole M. Netík 72. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1920-2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč.

dražba ukončena: 28.02.2021 20:05:10

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč