Miroslav Netík - Rovinj

Akvarel, 36x49 cm. Signováno vlevo dole M. Netík 72. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1920 - 2018

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

307703. Rovinj
Dražba ukončena:28.02.2021 20:05:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč