Míšeň - Dóza

Porcelán, výška: 7 cm. Značeno Meissen.

Pozn.: Mírně poškozeno.

301517. Dóza
Dražba ukončena:17.10.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč