Míšeň - Květinářka

Porcelán, výška 16 cm. Značeno Míšeň.

Pozn: Mírně poškozeno.

55507. Květinářka
Dražba ukončena:03.03.2021 20:44:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč