Míšeň - Podnos na ovoce

Porcelán, výška 22 cm, průměr 28 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

59236. Podnos na ovoce
Dražba ukončena:19.05.2021 22:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč