Míšeň

53819. Šálek s podšálkem

popis: Porcelán, výška: 7 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 21:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč