Míšeň - Šlechtic

Porcelán, výška 18 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

55438. Šlechtic
Dražba ukončena:03.03.2021 19:44:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč