Míšeň

55438. Šlechtic

popis: Porcelán, výška 18 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 35 dnů, 11 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč