Míšeň - Závěsný talíř Luftgau Moskau

Porcelán, průměr 17 cm. Značeno Míšeň, vročení 39.

Pozn.: Mírně poškozeno.

55470. Závěsný talíř Luftgau Moskau
Dražba ukončena:03.03.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč