Molena - Prague

Nejdelší strana: 45 cm

Akryl na plátně, 45x33 cm. Signováno vlevo dole Molena. Nerámováno.

o autorovi: 1983
Narodila se na východě Ukrajiny. Umělkyni v sobě objevila až v Praze, kde se setkala s různými umělci, kteří ovlivnili její další osud. Studovala na soukromé škole u různých mistrů umění. Umělkyně miluje různé techniky a ovládá akvarel, olej, akryl a tužku. Vytvořila si vlastní dekorativní styl a pracuje převážně s akrylem a k zdobení obrazů používá různé předměty, jako je kov, látka, plastové víčka a další předměty. Má rozsáhlé zkušenosti s malbou, více než 20 let. Hlavním tématem v malbě je architektura měst v různých zemích. Ráda maluje také zátiší s květinami a portréty. Třpytivé průhledné barvy s kombinací perleti, zlata nebo stříbra vás přenesou do kouzelného světa pohádkových měst a zanechají nezapomenutelný dojem. Její díla jsou prezentována v mnoha pražských galeriích a jsou ve sbírkách po celém světě. Zúčastnila mnoha výstav v České republice a Švédsku.

150979. Prague
Dražba ukončena:11.12.2025 20:30:24
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč