monogramováno AP - Ruine Rabenstein in Tyrol

Olej na plátně, 35x26 cm. Monogramováno vlevo dole AP. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

monogramováno AP
53045. Ruine Rabenstein in Tyrol
Dražba ukončena:26.11.2020 21:42:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč