monogramováno AP

53045. Ruine Rabenstein in Tyrol

popis: Olej na plátně, 35x26 cm. Monogramováno vlevo dole AP. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 26.11.2020 21:42:46

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč