Monogramováno BK - Moře

Olej na kartonu, 68x48 cm. Monogramováno vlevo dole B.K. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Zezadu přípis.

48466. Moře
Dražba ukončena:26.08.2020 20:42:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč