monogramováno Ha - Návrat k přírodě

Olej na měděném plechu, 17x30 cm. Monogramováno vpravo dole Ha. Rámováno.

monogramováno Ha
44000. Návrat k přírodě
Dražba ukončena:30.04.2020 21:39:38
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč