Olej na malířské desce, 30 x 40 cm, značeno vlevo dole „K“, rámováno ve vkusném moderním dekorativním rámu s plošným jemným dekorem.
Provedení v ostré barevné škále odpovídá mistrovskému nasazení umělce s odkazem na obdobně vypracovaná díla francouzských malířů konce 20. století a na tvorbu moravského malíře z Uherského Hradiště TARGUSE – Červinky, o jehož díla je neustále se zvyšující zájem sběratelů.
Předkládané dílo nepochybně způsobí radost každému milovníkovi koček a sběrateli moderní malby. Zajímavý a výstižný námět ojediněle se vyskytující v této kvalitě!