monogramováno L.M. - Dívka s medailonkem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 46x24 cm. Monogramováno vpravo dole L. M. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pozdější signatura.

monogramováno L.M.
69049. Dívka s medailonkem
Dražba ukončena:14.11.2021 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč