Monogramováno M.A.B - Šohaj se sekerou

Olej na sololitu, 50x40 cm. Monogramováno vpravo dole M. A. B. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Monogramováno M.A.B
51961. Šohaj se sekerou
Dražba ukončena:29.10.2020 22:08:58
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč