monogramováno M.R.F. - Žena na periferii

Olej na plátně, 70x54 cm. Monogramováno vlevo dole M.R.F. 1931. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 84 cm

monogramováno M.R.F.
77518. Žena na periferii
Dražba ukončena:26.05.2022 23:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč