monogramováno - Hloubavý člověk

Kombinovaná technika, 14x18 cm. Monogramováno vlevo dole. datováno 50. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 44 cm

monogramováno
105400. Hloubavý člověk
Dražba ukončena:29.11.2023 20:19:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč