monogramováno ZB - Květy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 23x30 cm. Monogramováno vpravo dole ZB. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

monogramováno ZB
67506. Květy
Dražba ukončena:17.10.2021 21:54:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč