monogramováno - Maškarní varieté

Olej na kartonu, 52x70 cm. Monogramováno vlevo dole J.S. Rámováno.

Nejdelší strana: 79 cm

monogramováno
117989. Maškarní varieté
Dražba ukončena:23.06.2024 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč