Julie Mezerová-Winterová - Rozkvetlý tulipán

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 36x29 cm. Monogramováno vlevo dole JWM. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

67022. Rozkvetlý tulipán
Dražba ukončena:10.10.2021 20:59:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč