Moravec - Výhled do krajiny

Olej na plátně. 70x90 cm. Signováno vpravo dole Moravec. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

302740. Výhled do krajiny
Dražba ukončena:19.12.2019 20:26:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč