Moravec

306393. Zima u řeky

popis: Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Moravec. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 18.10.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 14.10.2020 23:30:27 3780