Moravec

306385. Zima v lese

popis: Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Moravec. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 18.10.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč