Moravec - Zima v lese

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Moravec. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

306385. Zima v lese
Dražba ukončena:18.10.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč