Movado - Kapesní hodinky zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lyra", hrubá hmotnost 65,43 g

Movado
113366. Kapesní hodinky zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lyra", hrubá hmotnost 65,43 g
Dražba ukončena:03.04.2024 21:07:15
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč