MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
> zpět na aukční výsledky
Movado
113366. Kapesní hodinky zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lyra", hrubá hmotnost 65,43 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
vydraženo za:
14 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
14 000 Kč
7917
13 000 Kč
15031
12 000 Kč
4486
11 000 Kč
limit (03.04.2024 14:15:56)
7917
10 000 Kč
15060
9 500 Kč
7917
9 000 Kč
15031
8 500 Kč
4486
8 000 Kč
limit (02.04.2024 10:52:16)
9563
8 000 Kč
4486
7 500 Kč
limit (02.04.2024 10:38:35)
9563
7 000 Kč
14228
6 500 Kč
2410
6 000 Kč
4486
5 500 Kč
limit (31.03.2024 21:19:34)
5807
5 500 Kč
1610
5 000 Kč
limit (31.03.2024 19:11:59)
5807
4 900 Kč
4486
4 800 Kč
limit (31.03.2024 19:04:44)
5807
4 700 Kč
14228
4 600 Kč
2410
4 500 Kč
14709
4 400 Kč
14228
4 300 Kč
2410
4 200 Kč
9563
4 100 Kč
14228
4 000 Kč
7917
3 900 Kč
12776
3 800 Kč
4486
3 700 Kč
12776
3 600 Kč
1610
3 500 Kč
12776
3 400 Kč
4486
3 300 Kč
5807
3 200 Kč
4486
3 100 Kč
14228
3 000 Kč
4486