M.Švabinský,A.Nauman,C.Bouda,L.Huillier a další - Konvolut 14 kreseb a 38 grafických listů

Světlotisk, fototypie, litografie, suchá jehla, lept, mědirytina aj. Od 62x45 do 14x9 cm. Některé signovány. Volné listy.

Stav: Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 62 cm

M.Švabinský,A.Nauman,C.Bouda,L.Huillier a další
100632. Konvolut 14 kreseb a 38 grafických listů
Dražba ukončena:13.08.2023 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč