Niko Miljan - Přístav

Olej na kartonu, 35x42 cm, signováno vlevo dole N. Miljan 37, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4762. Přístav
Dražba ukončena:26.05.2016 18:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč