na rámu štítek Zuccarelli 1702–1788 - Odpočinek

Olej na dřevě, 34x48 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

na rámu štítek Zuccarelli 1702–1788
43682. Odpočinek
Dražba ukončena:29.04.2020 19:26:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč