Naděžda Synecká - Praha

Litografie, 19 x 12 cm, pasparta, sklo, signováno vpravo dole.

418. Praha
Dražba ukončena:18.06.2013 22:05:00
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:100 Kč

100 Kč 10.06.2013 21:46:43 111