Naděžda Synecká - Na letišti

Lept, 36/50, 19x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou N. Synecká. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926-2021. Studovala na pražské AVU v grafické speciálce prof. V. Silovského. Ve své tvorbě se věnovala volné barevné grafice, kresbě, komb. barevné technice leptu, knižní ilustraci, exlibris i návrhům pošt. známek.

56753. Na letišti
Dražba ukončena:17.03.2021 19:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč