Naděžda Synecká

56753. Na letišti

popis: Lept, 36/50, 19x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou N. Synecká. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narozena v Praze roku 1926. Studovala na pražské AVU v grafické speciálce prof. V. Silovského. Ve své tvorbě se věnuje volné barevné grafice, kresbě, komb. barevné technice leptu, knižní ilustraci, exlibris i návrhům pošt. známek.

zbývá: 11 dnů, 10 hodin

konec dražby: 17.03.2021 19:22:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 18.02.2021 18:48:15 5811
500 Kč 13.02.2021 10:30:01 1865