Naděžda Synecká

25406. Padající zvíře

popis: Kombinovaná technika, 28x49 cm. Signováno vpravo dole N. Synecká. Vlevo dole autorský popis. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i pasparta mírně poškozeny.

o autorovi: Narozena v Praze roku 1926. Studovala na pražské AVU v grafické speciálce prof. V. Silovského. Ve své tvorbě se věnuje volné barevné grafice, kresbě, komb. barevné technice leptu, knižní ilustraci, exlibris i návrhům pošt. známek.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:20:57

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 29.11.2018 22:15:57 1101