Napoleon Alekov - Mořské pobřeží - kvalitní masivní dobový rám

Kombinovaná technika, 8x12,5 cm. Signováno vlevo dole azbukou Alekov. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 28 cm

o autorovi: 1912 – 1998
Bulharský malíř.

111927. Mořské pobřeží - kvalitní masivní dobový rám
Dražba ukončena:18.02.2024 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč