Napoleon Alekov - Mořské vlny

Nejdelší strana: 54 cm

Olej na plátně. 19x31 cm. Signováno vpravo dole N. Alekov. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998
Bulharský malíř.

78733. Mořské vlny
Dražba ukončena:05.06.2022 21:10:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč