Napoleon Alekov - Na pobřeží

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x49 cm, signováno vpravo dole N. Alekov. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998
Bulharský malíř.

303592. Na pobřeží
Dražba ukončena:13.02.2020 20:36:27
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč