Napoleon Alekov - Pláž

Kombinovaná technika, 23x32 cm, signováno vlevo dole N. Alekov, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998
Bulharský malíř.

20049. Pláž
Dražba ukončena:25.04.2018 22:16:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč