Napoleon Alekov - Skalnaté pobřeží

Kombinovaná technika, 15x23 cm, signováno vpravo dole N. Alekov, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998
Bulharský malíř.

9049. Skalnaté pobřeží
Dražba ukončena:30.03.2017 21:41:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.03.2017 21:29:49 2430