Napoleon Alekov - Zátoka

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vpravo dole N. Alekov, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998
Bulharský malíř.

14740. Zátoka
Dražba ukončena:29.11.2017 22:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč