Neznámý autor - Miniatura - Napoleon Bonaparte

Kombinovaná technika, 10x9 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Podle Jacques-Louis David "Napoleon přechází Alpy". Rám mírně poškozen.

Neznámý autor
120146. Miniatura - Napoleon Bonaparte
Dražba ukončena:07.08.2024 20:48:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč