Neznámý autor - Miniatura - Napoleon Bonaparte

Kombinovaná technika, 10x9 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Neznámý autor
120146. Miniatura - Napoleon Bonaparte
Zbývá:20 dnů, 16 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:46:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč